28 Січня 2020, 08:59 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Українсько-єврейська літературна премія «Зустріч» - 16 Березня 2020

Українсько-єврейська літературна премія «Зустріч»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 16 Березня 2020 (Понеділок)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1831


«Українсько-єврейська зустріч» має честь оголосити про нову українсько-єврейську літературну премію «Зустріч». Премія присуджуватиметься за твори художньої й документальної літератури, які розглядають, цілком чи частково, різноманітні аспекти українсько-єврейського досвіду. Премія становитиме 6000 євро й присуджуватиметься щороку, починаючи з вересня 2020 року.

Премію фінансує канадська доброчинна організація «Українсько-єврейська зустріч» (UJE). За підтримки найстарішого літературного фестивалю України — BookForum та Українського інституту книги.

«Україна має багату мультиетнічну літературну, культурну й мовну спадщину. Ця премія спиратиметься на неї й присуджуватиметься авторам і видавцям, які розглядають зв’язок між етнічними українцями та євреями — двома народами, що понад тисячоліття співіснують на території сучасної України».

Премія «Зустріч» присуджуватиметься щороку почергово за твори художньої й документальної літератури. Першу премію буде вручено у вересні 2020 року за художні твори, а 2021 року — за документальні.

Всі подані на розгляд твори повинні бути видані в Україні. Пріоритет надаватиметься оригінальним творам українською мовою, хоча розглядатимуться й видатні твори, перекладені з інших мов.

Сума премії буде поділена між автором і видавцем: автор отримає 4000 євро, а видавець — 2000 євро. Також присуджуватимуться дві заохочувальні премії по 250 євро.

Заявки на премію можна буде подати в період між 16 січня і 16 березня 2020 року. Інструкція з подання й форма заявки буде доступна на вебсайті UJE — ukrainianjewishencounter.org.

UJE — це зорганізована на приватних засадах, багатонаціональна ініціатива, започаткована 2008 року як проєкт співпраці між українцями з єврейськими та християнськими коренями, а також іншими учасниками в Україні, Ізраїлі та діаспорах.

UJE залучає науковців, громадських лідерів, митців, уряди та ширшу громадськість до зміцнення солідарності й взаєморозуміння між українцями та євреями.


За детальною інформацією просимо звертатися до: Наталії Федущак, директорки з комунікацій «Українсько-єврейської зустрічі». Моб.: +1 (720) 394-8184. Моб. (США):  +380 (66) 704-9681. Е-пошта: media@ukrainianjewishencounter.org


0 коментарів

Залишити коментар

avatar