18 Квітня 2024, 11:36 | Реєстрація | Вхід
/ «Олександр Богомазов: творча лабораторія» - 6 Березня 2020

«Олександр Богомазов: творча лабораторія»

Категорія: «Події»
Дата: 06 Березня 2020 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Національний художній музей України, NAMU
Адреса: вул. Михайла Грушевського, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 601


6 березня, о 16:00, у Національному художньому музеї України відбудеться презентацію каталогу «Олександр Богомазов: творча лабораторія»

Видання, підготовлене в рамках виставки, що відбувалася у музеї 15 травня-28 липня 2019 року, представляє видатного українського авангардиста, теоретика мистецтва й педагога, творчість якого формувала модерну епоху ХХ століття і стала надбанням світової культури.

Каталог (448 сторінок!) включає сім статей провідних українських дослідників: кураторки виставки Олени Кашуби-Вольвач, американської мистецтвознавиці Мирослави Мудрак, заступниці генерального директора NAMU з наукової роботи Лесі Толстової, директорки Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Олени Чижової, онуки художника Тетяни Попової, а також коментар Наталії Чамлай, завідувачки відділу реставраторів NAMU, яка опікувалася реставрацією полотна «Пилярі», показаного на виставці вперше за 90 років. Ґрунтовний текстовий матеріал доповнює репрезентативний каталог творів Олександра Богомазова від 1900-тих до 1920-тих.

Видання презентуватиме упорядниця каталогу, завідувачка відділу мистецтва кінця ХІХ – початку ХХ століття NAMU Олена Кашуба-Вольвач.

Звертаємо вашу увагу, що тільки у день презентації каталог у сувенірній крамничці коштуватиме 1000 грн, замість 1200 грн. Ті, хто передзамовив каталог за програмою «Ранні пташки», також можуть забрати його в музеї на презентації.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar