27 Листопада 2020, 01:49 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Емоційний інтелект в підлітковому віці: теорія та практика» - 29 Лютого 2020

«Емоційний інтелект в підлітковому віці: теорія та практика»

Категорія: «Події»
Дата: 29 Лютого 2020 (Субота)
Час: 14:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 160


Книгарня «Є» та БФ «Дон Калабрія Україна» запрошують підлітків (12–15 років) взяти участь у мінітренінгу про особливості розвитку емоційного інтелекту, який проведе психологиня Вікторія Зенцова. Захід відбудеться 29 лютого. Початок – 14:30. Реєстрація: http://bit.ly/2SjAEzo або за тел. 098 615 26 23.

Учасники тренінгу дізнаються, що таке емоційний інтелект, які особливості його проявів у підлітковому віці, що таке «емоційний нуль», а також зможуть взяти участь у вправах на розвиток емоційного інтелекту, розширити навички ідентифікації власних емоцій і інших людей.

«Дон Калабрія Україна» – благодійний фонд, місією якого є безкоштовний соціальний та психологічний супровід сімей із дітьми, які потребують допомоги і захисту.

Вікторія Зенцова – психологиня з практикою, арттерапевтка, кризова психологиня, фасилітаторка міжнародної програми розвитку дитини (ICDP), авторка навчальних курсів, майстер-класів, тематичних тренінгів для дорослих і підлітків, а також ведуча груп взаємодопомоги для жінок. Має досвід роботи із сім’ями, дорослими і підлітками 8 років.


29 лютого, 14:30. Книгарня «Є», Харків, вул. Сумська, 3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar