25 Лютого 2020, 11:27 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Олександр Ірванець у Музеї книги і друкарства - 27 Лютого 2020

Олександр Ірванець у Музеї книги і друкарства

Категорія: «Події»
Дата: 27 Лютого 2020 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: 30 грн
Місто: Київ
Місце: Музей книги і друкарства України
Адреса: Лаврська 9, корпус 9.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 106


27 лютого о 18:00 запрошуємо до Музею книги і друкарства на творчу зустріч із Олександром Ірванцем в експозиційному просторі «Котляревський і сучукрліт» 

Відомий український поет, прозаїк і драматург, підскарбій легендарного літературного угруповання Бу-Ба-Бу, з якого починався сучукрліт, Олександр Ірванець може багато розповісти про традицію Котляревського та її практичне втілення. 

На творчій зустрічі в Музеї книги і друкарства можна буде послухати вірші, невимушено поспілкуватися з «живим класиком» про життя, літературу та історію. Зокрема, про його роман «Харків 1938», якому присвячений окремий розділ виставки «Котляревський і сучукрліт», адже в цьому тексті з феєричною дотепністю перетнулися традиції бурлеску, травестії, антиутопії та гостросюжетного бойовика. Зачинатель нової української літератури точно би лайкнув! 

Адреса музею: вулиця Лаврська, 9 
Вхід на захід – за квитками музею. Вартість квитка – 30 грн (для студентів 20 грн). 

Музей розташовано на території Києво-Печерської лаври, але квитки для входу в лавру купувати не потрібно: на головному вході впевнено повідомляйте, що йдете на виставку до музею, і охорона пропустить.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar