18 Квітня 2024, 13:06 | Реєстрація | Вхід
/ «Ті, що стомилися боятися» Олександра Данилюка у Києві - 18 Лютого 2020

«Ті, що стомилися боятися» Олександра Данилюка у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 18 Лютого 2020 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 494


Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Олександра Данилюка «Ті, що стомилися боятися. Дебальцеве 2015 очима фронтового лікаря», яка відбудеться 18 лютого. Початок – о 18:30.    

Героїчні й трагічні події зими 2015 – бої поблизу містечка Дебальцеве – подані їхнім безпосереднім учасником, військовим хірургом. Час, що минув відтоді, жодним чином не применшив значення тих боїв.

Відчути і пережити їх знову і знову, щоб переконатися: так долають страх, так народжується віра в незламність добра, так ми стаємо переможцями.

Що більше часу минає від початку російсько-української війни, то частіше можна почути, мовляв, люди стомилися. І найголосніше звучить ця риторика від тих, кого війна торкнулася найменше.

Натомість ця книга про людей, які, якщо й стомилися, то стомилися боятися. Про тих, хто вже не боїться ні ворога, ні зради, ні смерті. Бо війна нас загартувала «найвищим гартом». Ми стали нацією, яка справді вміє воювати. Так, часом програвали. Але сьогодні ми готові лише перемагати.

У нас просто немає вибору, немає іншого шляху вижити.

18 лютого, 18:30. Книгарня «Є», Київ, вул. Лисенка, 3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar