27 Листопада 2020, 02:24 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Олена Кравець та Олена Андрейчикова. Іронічні Читання - 3 Лютого 2020

Олена Кравець та Олена Андрейчикова. Іронічні Читання

Категорія: «Події»
Дата: 03 Лютого 2020 (Понеділок)
Час: 19:00
Вартість: 300-700 грн.
Місто: Київ
Місце: Театр на Подолі
Адреса: Андріївський узвіз, 20
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 213


3 лютого Олена Кравець та Олена Андрейчикова читатимуть оповідання Олени Андрейчикової в рамках нового проекту #прозаnostra.

Олена Кравець — актриса, телеведуча, учасниця проекту «Квартал-95». Як вона читає прозу зі сцени! Ви повинні це почути! Це не просто читання, це театральне дійство, повне посмішок, іронії, натхнення, світлого смутку та любові.

Олена Андрейчикова — письменниця, радіоведуча, дипломант міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля. Коротко і легко її іронічні історії розповідають про нас із вами, про наші падіння та злети, про відносини з колегами, друзями, коханими, тих, хто за сотні кілометрів, і тих, хто в сусідній кімнаті.

#Прозаnostra — літературно-театральний проект, в рамках якого популярні актори, артисти, медійні персони, а також самі автори читають зі сцени українську прозу. Ми дуже хочемо привернути вашу увагу до сучасної української літератури.

Не менш важливим є те, що гонорари двох Олен будуть переведені кризовому центру для дітей і жінок у скрутних обставинах «Місто Добра».


3 лютого, 19:00. Квитки: 300-700 грн. Київ, Театр на Подолі, Андріївський узвіз, 20


0 коментарів

Залишити коментар

avatar