17 May 2022, 07:34 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Миколи Павленка в Києві - 14 November 2019

Презентація книги Миколи Павленка в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 14 November 2019 (Thursday)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Національний музей літератури України
Адреса: вул. Богдана Хмельницкого, 11
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 347


14 листопада о 16 годині Національний музей літератури України запрошує на презентацію книги «Холодноярські тризуби, або Пригоди Якоба Штофке в Україні» заслуженого працівника культури, члена творчого обєднання пригодників і фантастів НСПУ Миколи Павленка.

Книга заснована на реальних подіях, що відбувалися в легендарних холодноярських краях Черкащини в 1918 році. Історико-пригодницька кіноповість «Холодноярські тризуби, або Пригоди Якоба Штофке в Україні» - про участь німецького солдата в експедиційному поході кайзерівських військ, запрошених в Україну гетьманом Павлом Скоропадським, і вимушене подорожування Якоба Штофке повстанською стороною.

Повість «Хочу спокою, світла, миру і добра» - це щоденник невідомого офіцера гетьманської Варти Павла Скоропадського про спільні рейди з окупаційними військами для придушення Всеукраїнського повстання. Перед нами - інтелігент-мрійник, поет, якому випала доля ціною власного життя спокутувати все те, що він завинив у своєму короткому житті, в якому він зазнав і щастя взаємного кохання, і душевних мук, і поетичного піднесення у потоці розлитих у ньому юнацьких пристрастей. Були часи, були й інші обставини.

У творах відображено історичну браму Часу і скороминущу тривалість людського буття, насиченого вікопомними подіями, пов’язаними з антинімецьким повстанням в Україні. Зміст творів це - наше минуле, важке і неоднозначне, але пов’язує їх героїв любов і гуманізм у стосунках поміж собою.

На презентацію запрошені діячі культури, письменники, художники, журналісти, літературознавці. Модеруватимуть зустріч Павло Мовчан та Сергій Гальченко.


14.11, 16:00. Київ, Національний музей літератури України, вул. Богдана Хмельницкого, 11


0 коментарів

Залишити коментар

avatar