18 May 2022, 00:40 | Реєстрація | Вхід
/ Лекція Сергія Синюка «Ернест і його романи» - 5 November 2019

Лекція Сергія Синюка «Ернест і його романи»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 05 November 2019 (Tuesday)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 418


Книгарня «Є» запрошує на лекцію літературознавця та письменника Сергія Синюка «Ернест і його романи», яка відбудеться 5 листопада. Початок – о 19:00.

У біографіях видатних письменників найцікавіше – книжки, які вони написали. А ці книжки дають найточніше уявлення про деталі й подробиці письменницької біографії. Якщо правильно їх прочитати. Романи Ернеста Гемінгвея серед «шифровок», які залишили нам майстри прози ХХ століття – одна з найбільш цікавих і захоплюючих. Свій варіант розшифровки пропонує лектор і літератор Сергій Синюк.

Ернест Гемінґвей – американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури 1954 року, лауреат Пулітцерівської премії 1953 року. Здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням, а також завдяки активному та наповненому пригодами життю. Його лаконічний і насичений стиль оповіді відіграв значну роль у літературі XX століття. За своє життя написав та опублікував 7 романів, 6 збірників оповідань та 2 документальні роботи. Додаткові роботи, які включають в себе 3 новели, 4 збірки оповідань, 3 документальні праці, опубліковано посмертно. Багато з його праць вважаються класикою американської літератури. У 2019 році виповнюється 120 років з дня народження автора.

Сергій Синюк – український прозаїк, поет, літературознавець, краєзнавець та журналіст. Автор пяти романів, чотирьох повістей, трьох літературознавчих книг та двох поетичних збірок.


5 листопада, 19:00. Тернопіль, вул. Валова, 5-9


0 коментарів

Залишити коментар

avatar