29 Травня 2024, 14:30 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «Однакові чи різні? Геноміка» - 29 Червня 2019

Дитяча субота: «Однакові чи різні? Геноміка»

Категорія: «Події»
Дата: 29 Червня 2019 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 633


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують дітей від 10 років і дорослих, які давно хотіли дізнатися про генетику більше, на презентацію пізнавальної книжки «Однакові чи різні? Геноміка», що відбудеться у форматі заняття з генетики 29 червня. Початок — об 11:00. Модератор — Євген Кіося.

Генетика — галузь біології, яка вивчає спадковість та мінливість організмів, зокрема вона пояснює, що у всіх людей спільного і чим ми відрізняємося.

Під час презентації українського перекладу книжки «Однакові чи різні? Геноміка» Євген Кіося розповість про досягнення сучасної генетики: ГМО в сільському господарстві, генетичну інженерію мікроорганізмів задля виготовлення ліків, генетичне тестування, фармакогеноміку та персоналізовану медицину, генну терапію тощо.

Також поговоримо про нові науково-популярні видання з генетики. Можна буде побачити плодових мушок (дрозофіл), на яких було зроблено багато важливих відкриттів у генетиці.

Євген Кіося — старший викладач кафедри генетики й цитології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

29 червня, 11:00. Книгарня «Є», Харків, вул. Сумська, 3


0 коментарів

Залишити коментар

avatar