26 May 2022, 14:56 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки есеїв Ukraine in Histories and Stories - 28 October 2019

Презентація збірки есеїв Ukraine in Histories and Stories

Категорія: «Події»
Дата: 28 October 2019 (Monday)
Час: 12:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: «Укрінформ»
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 417


ГО Internews Ukraine за фінансової підтримки Український культурний фонд презентує англомовне видання 'Ukraine in Histories and Stories: Essays by Ukrainian Intellectuals' («Україна в історіях та оповідях. Есеї українських інтелектуалів»)

Запрошуємо представників медіа та громадянського суспільства, істориків, аналітиків, письменників та всіх зацікавлених тематикою. Реєстрація: http://bit.ly/register-28-10

Під однією обкладинкою зібрані 16 текстів від сучасних українських інтелектуалів: письменників, істориків, філософів, політичних аналітиків, лідерів думок. Серед них: Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Ярослав Грицак, Вахтанґ Кебуладзе, Ганна Шелест та інші видатні українські діячі. Ці історії написані передусім для іноземної аудиторії.

Збірка вже була з успіхом презентована у 6-ти європейських містах: Брюсселі, Страсбурзі, Франкфурті-на-Майні, Франкфурті-на-Одері та Берліні та Кракові.

Книга #UkraineStories поєднує в собі рефлексії щодо української історії та аналіз сучасності, концептуальні ідеї та життєві оповіді. Книжка пропонує багатогранний образ української пам’яті та української реальності: від Голодомору до Майдану, від російської агресії до культурного розмаїття, від глибин минулого до складної сучасності.

Серед спікерів:

  • Андрій Курков, один із авторів книги, український письменник, журналіст, кіносценарист, президент українського ПЕН. Його твори перекладено 37-ма мовами світу.
  • Лариса Денисенко, українська письменниця, адвокатка, правозахисниця та посланниця з питань толерантності ПРОООН в Україні, радіоведуча.
  • Володимир Єрмоленко, головний редактор та один із авторів видання, директор з аналітики «Інтерньюз- Україна», головний редактор UkraineWorld.org.
  • Алім Алієв, один з авторів книги, український кримськотатарський активіст та програмний директор «Кримського дому» — кримськотатарського культурного центру в Києві.
  • Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду;
  • Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна».
Контактна особа: Надія Ущапівська, nushchapivska@internews.ua, 063 631 96 95.

Цей захід підготовлений ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Українського культурного фонду в рамках проєкту «Розуміти Україну: популяризація голосів українських інтелектуалів у світі». Ідеї, висловлені в цій книжці або озвучені на заході, належать виключно окремим авторам текстів і є особистою позицією авторів/спікерів і не обов’язково збігаються з поглядами Українського культурного фонду.


28 жовтня, 12:00–13:00, Київ, «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16


0 коментарів

Залишити коментар

avatar