15 Квітня 2024, 12:26 | Реєстрація | Вхід
/ Зустріч «Майстри слова»: Мирослав Лаюк - 24 Вересня 2019

Зустріч «Майстри слова»: Мирослав Лаюк

Категорія: «Події»
Дата: 24 Вересня 2019 (Вівторок)
Час: 17:00
Вартість: За квитком музею
Місто: Київ
Місце: Національний музей літератури України
Адреса: бульв. Богдана Хмельницького, 11
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 658


24 вересня о 17.00 в Національному музеї літератури України відбудеться перша осіння зустріч у рамках проекту «Майстри слова».

Цього разу гостем стане Мирослав Лаюк — український поет і прозаїк, телеведучий, науковець і викладач. Модератор зустрічі — Богдана Гайворонська.

Зустрічі з «Майстрами слова» відбуваються у теплій невимушеній атмосфері. Глядачі можуть поспілкуватися з відомим літератором, поставити йому запитання, сфотографуватися, придбати книгу, отримати автограф.

Мирослав Лаюк народився 31 липня 1990 року на Прикарпатті, мешкає у Києві. Автор трьох поетичних книжок («Осоте!», «Метрофобія», «Троянда») і двох романів («Баборня», «Світ не створений»), PhD, кандидат філологічних наук і викладач Києво-Могилянської академії, ведучий програми «Час поезії» на UA: Суспільне. Упорядник «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Вірші перекладені на 11 мов. Нагороджений Премією Фундації Ковалевих, «Літакцент року», «Смолоскип», «Коронація слова» тощо. Пісні на слова Мирослава виконують Dakh Daughters та Oy Sound System. У 2018 видання Kyiv Post включило його до рейтингу Top 30 Under 30.Нагадаємо, що проект «Майстри слова» започаткований у січні 2019 року спільними зусиллями Національної спілки письменників України та Національного музею літератури України. За час існування проекту з читачами зустрілися такі відомі письменники як Ігор Павлюк, Анатолій Кичинський, Іван Малкович, Мирослав Дочинець, Сергій Татчин, брати Капранови, Ірен Роздобудько.


Час події: 24 вересня о 17.00
Місце: Національний музей літератури України, Київ, бульв. Богдана Хмельницького, 11
Посилання на подію у Фейсбуці: http://facebook.com/events/2433523173569022/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar