26 May 2022, 14:46 | Реєстрація | Вхід
/ Наталія Матолінець «Академія Аматерасу» - 15 September 2019

Наталія Матолінець «Академія Аматерасу»

Категорія: «Події»
Дата: 15 September 2019 (Sunday)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 428


Хмельничани одні з перших зможуть відвідати презентацію нового роману Наталії Матолінець!

Рендалл відверто не щастить: її життя летить шкереберть, а сама вона опиняється в химерній Академії Аматерасу, куди приходять душі гордих богів, перероджуючись у нескінченному русі Колеса Долі. Тут могутні сили дрімають до часу, коли озвуться на поклик Слів, а нові знайомі приховують таємниці, яких небезпечно торкатися. Та шляху назад для Рен немає, бо вона мусить відшукати відповідь напитання, яке дзвенить у голові: «Хто ти, Рендалл Савітрі?»

«Академія Аматерасу» – це історія про те, що найзапекліші битви — завжди з собою, найважливіші подорожі — у глибини власної душі, а любов і дружба варті того, щоб виходити за межісвоїх можливостей, стіни законів та навіть за грань життя і смерті. Адже не треба бути могутнім богом, щоб бути людиною.

Наталія Матолінець - львівська письменниця, лауреат відзнак конкурсів «Крилатий лев» та «Львівські перехрестя», диплому «Запорізької толоки» і «Дебют року» від «Барабуки», переможець ІІ премії «Коронації слова 2017». Авторка фентезійних романів «Гессі» (Vivat, 2018) та «Варта у Грі» (АССА, 2018), двох поетичних збірок, численних публікацій у ЗМІ та альманахах. Учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об’єднання «Зоряна Фортеця». Лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007). Її підліткова фентезійна книга «Гессі» опинилася у довгому списку «Книга року» за версією ВВС-2018.


15 вересня, 17:00. Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar