23 Вересня 2020, 18:49 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Боже[Я]вільна» Юлії Гудошник у Хмельницькому - 11 Грудня 2019

«Боже[Я]вільна» Юлії Гудошник у Хмельницькому

Категорія: «Події»
Дата: 11 Грудня 2019 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 178


Книгарні «Є» та «Видавництві 21» запрошують на презентацію роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30. Модерує – Ольга Осмолян.

«Боже[Я]вільна», на початку осені вийшов у «Видавництві 21». Книжку презентують Юлія Гудошник та Ольга Осмолян, яка модеруватиме захід.

Роман «Боже[Я]вільна» особливо зацікавить шанувальників тревелогів, адже це подорожній щоденник українки, яка шукаючи своє місце у світі, значно розширює не лише географію, а й збагачує власний духовно-інтелектуальний досвід. Ці пошуки ведуть її світами: від німецького гуртожитку до тайського острова, від китайського селища до американського мегаполіса, від данської столиці – до японського храму. Кожна подорож дає їй мудрих наставників і відкриває секрети щастя. Це твір про внутрішню свободу, про ненаситну жагу жити та мистецтво бути щасливим.

Юлія Гудошник – українська письменниця та мотиваційна спікерка. Випускниця подвійної магістратури з глобальних студій в Німеччині та Данії. За плечима Юлії – робота в п’яти та проекти в десяти країнах. Повернувшись в Україну, займається просуванням ідей євроінтеграції. Обличчя інформаційної кампанії України та ЄС «Сильніші Разом». Останні 5 років вивчає феномен данського щастя і проводить воркшопи з данського хюгге. Зараз очолює Українсько-Скандинавський Центр у Києві.


11 грудня, 18:30. Книгарня «Є», Хмельницький, вул. Проскурівська, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar