05 Червня 2023, 17:33 | Реєстрація | Вхід
/ Ірина Славінська презентує «Мої запасні життя» | Київ - 4 Вересня 2019

Ірина Славінська презентує «Мої запасні життя» | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 04 Вересня 2019 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: UA: Українське радіо
Адреса: вул. Хрещатик, 26
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 548


У середу, 4 вересня, у дворику Українського радіо (вул. Хрещатик, 26) Ірина Славінська презентує збірку есеїв «Мої запасні життя». Про історію та ідею написання книжки, київське дитинство та роль радіо у житті авторка буде спілкуватися із Юрієм Макаровим. Початок о 19:00. Вхід за попередньою реєстрацією http://bit.ly/2Ztf28s

«Мої запасні життя» — дебют Ірини Славінської в есеїстиці. Ця книжка — клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань. Журналістка, перекладачка та продюсерка «Радіо Культура», членкиня Українського ПЕН Ірина Славінська розмірковує про особисту історію, історію родини і роду, збирає докупи пазли спогадів з дитинства, навчання, подорожей, робочі ситуації з перекладацької і журналістської справ — аж до подій недавнього часу. Це визначення важливих у житті моментів — певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Історії інших людей, а чи навіть інших країн, які можна проживати, наче власні запасні життя.

«В центрі уваги цієї книжки — тривоги та неврози уявних і цілком реальних 30-літніх. Альбом фотографій, полиця VHS, бібліотека та улюблений плейліст — можливі інструменти подолання тих тривог. Чи то ескапізм, чи то самозанурення та рефлексія», — каже Ірина Славінська.  


Ірина Славінська — продюсерка «Радіо Культура», перекладачка, журналістка. З 2006 року працює в медіа. Долучилася до команди, що відновила роботу «Громадського радіо» 2013 року. З квітня 2018 року працює у команді Суспільного мовлення. Лауреатка премії імені Олександра Кривенка 2019 року. Координаторка програми проти сексизму в медіа та політиці «Повага».

Юрій Макаров — журналіст, телеведучий, документаліст, письменник. До 2008 головний редактор, зараз оглядач часопису «Український тиждень», з 2017-го – член Правління НСТУ.


4 вересня, 19:00. Київ, UA: Українське радіо, вул. Хрещатик, 26


0 коментарів

Залишити коментар

avatar