19 Вересня 2021, 04:32 | Реєстрація | Вхід
/ «Reality Show/Magic Show» Вікторії Гранецької - 16 Липня 2019

«Reality Show/Magic Show» Вікторії Гранецької

Категорія: «Події»
Дата: 16 Липня 2019 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 353


Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію книги Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show», яка відбудеться 16 липня. Початок - о 18:30. Модераторка — Тіна Гальянова.

«Reality Show/Magic Show» — це двостороння збірка магічно-реалістичних оповідань, що в ній авторка зібрала сюжети своїх ненаписаних романів.

Reality Show: Шість історій, які відбулися в реальному житті, відтак застигли у часі й просторі на друкованих сторінках. Шість справжніх і водночас занадто неймовірних історій, щоб у них повірити. Проте вони були — на морському узбережжі, на тлі великих міст, у зимовому лісі… І триватимуть далі — в кожному наступному прочитанні, в кожному наступному житті.

Magic Show: Де межа між правдою і вигадкою? Авжеж, не тут. Не в цих семи макабричних сюжетах, побудованих на основі фантастичного припущення «А що, якби?»… А що, якби у світі одного дня зникли люди? А що, якби дерева мали імена? А що, якби в кожного з нас були двійники? Не треба вірити, просто читайте. І тоді розпочнеться магія.

Вікторія Гранецька — сучасна українська письменниця, авторка романів «Мантра-омана», «ТІЛО™», «Щасливий», «Дім, у котрому заблукав час» (у співавторстві) та книги неримованих поезій «Спротив речей». Лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова-2011», Всеукраїнського поетичного фестивалю «Підкова Пегаса», Міжнародного поетичного конкурсу від журналу «Склянка часу*Zeitglas». Співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер».


16 липня, 18:30. Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89


0 коментарів

Залишити коментар

avatar