23 Січня 2020, 01:45 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «По той бік пам’яті»: презентація роману Ксенії Циганчук - 26 Травня 2019

«По той бік пам’яті»: презентація роману Ксенії Циганчук

Категорія: «Події»
Дата: 26 Травня 2019 (Неділя)
Час: 14:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Буква»
Адреса: вул. Богдана Хмельницького 3Б, 2-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 136


Мережа книгарень «Буква» та видавництво «Дім Химер» запрошують усіх шанувальників химерного на презентацію нової книги Ксенії Циганчук «По той бік пам’яті», що відбудеться 26 травня о 15:00 у форматі тематичної лекції від авторки.
 
Кажуть, чарівні казки — то не просто вигадки народів світу, а відгомін реальних подій, які відбувалися у дохристиянські часи. Зокрема й моторошних обрядів ініціації, що їх проходила тодішня молодь у хатинах-домовинах посеред дрімучого лісу…

На думку фольклористів неоміфологічної школи, колективне несвідоме всього людства є спільним, а народні казки — продукт цього колективного несвідомого, оскільки вони своїм корінням сягають сновидінь і марень, збережених нашими предками у формі усних оповідей, котрі ми нині й називаємо казками. Саме на цій концепції побудований роман-горор «По той бік пам’яті» Ксенії Циганчук. Відтак у форматі лекції письменниця розкриє світ роману, розкаже про взаємозв’язок поколінь й теорію генетичної пам’яті, за допомогою якої ми отримуємо інформацію про себе від наших предків. Під час лекційного блоку планується показ відеоматеріалів, інтерактивне спілкування та підписування книжок.

У своїй новій книжці Ксенія Циганчук підняла ряд надзвичайно цікавих та важливих питань. Що ми знаємо про себе і людей, які поряд? Наскільки тісно ми пов’язані з нашими предками? Чи пам’ятаємо своє коріння? Звідки походить наш рід? Хто ми насправді є? Авторка пропонує новий погляд на взаємозв’язок людей на планеті та, зокрема, в Україні. Адже всі ми «співживемо». І ті, що колись народжувались та помирали на цій території, і ми, теперішні. Науково доведено — «чужих» людей не існує.

Лекція та книга стануть актуальними для сучасних українців, які цікавляться власною історією та походженням. Тим, кому не байдуже, що зараз відбувається в країні та світі. Людям, які готові думати і йти на діалог. 

Спікер: Ksena Tsyganchuk — українська письменниця, авторка книги «По той бік пам’яті»

Тож ласкаво просимо на зустріч з авторкою до  книгарні «Буква» на Богдана Хмельницького, 3-Б, 2-й поверх, кав'ярня «Bookvabar»!

26 травня, 15:00. Київ, Bookvabar, вул. Богдана Хмельницького 3Б, 2-й поверх


0 коментарів

Залишити коментар

avatar