23 Січня 2020, 00:20 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Прогулюючись пустелею» Максима Гаха у Дніпрі - 22 Травня 2019

«Прогулюючись пустелею» Максима Гаха у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 22 Травня 2019 (Середа)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: проспект Д.Яворницького, 55
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 160


Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію книжки Максима Гаха «Прогулюючись пустелею», яка відбудеться 22 травня за участі автора. Початок – о 18:30. Модератор — Сергій Легеза.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.


22 травня, 18:30. Книгарня «Є», Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55


0 коментарів

Залишити коментар

avatar