23 Січня 2020, 00:35 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Тема психологічної кризи сучасної людини в прозі» - 20 Травня 2019

«Тема психологічної кризи сучасної людини в прозі»

Категорія: «Події»
Дата: 20 Травня 2019 (Понеділок)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 126


Книгарня «Є» та «Видавництво Анетти Антоненко» запрошують на розмову «Тема психологічної кризи сучасної людини в прозі» за участі Ігоря Астапенка. Захід відбудеться 20 травня. Початок – о 18.00.

«Чаполоч» – дебютний роман автора. Нічого схожого на цей текст досі не було в сучасній українській літературі. Ритм, стиль, шал із тонкими алюзіями на класиків, грою сенсів і підтекстів. Роман – виклик традиційним канонам художньої прози, поетичний бунт проти жанрових умовностей літератури. Головний герой, самотній філософ, живе у герметичному світі, в якому ховається від важкої реальності, долаючи ілюзії нестримної молодості в пошуках краси і смаку до життя, які втратив. Мов маленький будда із гетто «Школи для дурнів» дорослий чоловік намагається осягнути те, що бачить і боїться побачити під час глибокої психологічної кризи. І повернути втрачене – непідробну дитячу радість, первісну чуттєвість, голос трави, знання мови дерев, птахів і звірів, справжню повноту буття. Та чи не станеш ти сам звіром у дикому лісі людей? Глибоко метафорична притча про одвічну людську самотність, вразливість і жагу пізнати те, від чого втрачають людське, але здобувають силу, що існує понад людьми і їхнім світом. Світом без любові.

Ігор Астапенко - український письменник, перекладач, організатор масштабних літературних проектів, лауреат низки літературних премій. Народився 16 березня 1992 року в місті Біла Церква. Нині мешкає в Києві. У 2015 році закінчив Інститут філології Київського національного університету імені Шевченка, а в 2018-ому – захистив кандидатську дисертацію в Інституті літератури ім. Шевченка НАН України. 

Автор поетичних збірок: «Щільник» (2015), «Лихотомія» (2016), «Шампанське-пиво-шампанське» (2018). Окремі тексти перекладені італійською, російською, білоруською, англійською, польською, грузинською, румунською, чеською мовами.

20 травня, 18:30. Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar