26 May 2022, 13:28 | Реєстрація | Вхід
/ У Черкасах презентують книгу про війну та секс - 19 May 2019

У Черкасах презентують книгу про війну та секс

Категорія: «Події»
Дата: 19 May 2019 (Sunday)
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Черкаси
Місце: Книжковий супермаркет «Буквиця»
Адреса: вул. Остафія Дашковича, 19 (другий поверх)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 437


19 травня у Черкаси приїде письменниця Гаська Шиян. Вона презентує книгу «За спиною».

Книга «За спиною» – монолог молодої жінки, хлопець якої узяв повістку в армію під час війни. Ця подія стала струсом і стресом, що увиразнило важливі та суперечливі моменти її життя: саморозвиток і автоматизований пошук розваг, особистісна, гендерна свобода й боротьба з відповідними стереотипами, сексуальні експерименти та любовні рефлексії, патріотизм та індивідуалізм, знайомство зі світом волонтерок і вдів, боротьба з побутовим трешем, фінансовий успіх одиниць на тлі загальної невлаштованості, самодостатність і розгубленість.

Роман сповнений відвертих сексуальних сцен, критичного ставлення до національних святинь і стереотипів, досить натуралістичного, а не патетичного зображення тилових реалій, пов’язаних із війною. 

Трохи про авторку. Галина (Гаська) Шиян народилася у 1980 році у Львові. Перекладачка, письменниця. 2012 року у видавництві «Ліга Прес» видала переклад роману букерівського лауреата Ді-Бі-Сі П'єра «Світло згасло в Країні Див». У 2014-му вийшов дебютний роман авторки «Hunt, doctor, hunt!». Працює над фотопроектами у жанрі репортажної вуличної зйомки, які поєдннуються з письмом. Сповідує філософію гедонізму. Понад усе цінує спільність духу з сестрою і затвердження батьками свого життєвого вибору. Цінує також добре товариство, плинність, усамітнення, відвертість між людьми. 

Авторка розповість про книгу в книжковому супермаркеті «Буквиця», що за адресою: вул. Остафія Дашковича, 19 (другий поверх). Початок зустрічі о 16:00. Захід організовує видавництво «Фабула» та МГО «Книжковий Маестро».


Посилання на захід у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/649033478877728
З приводу запрошення авторки на ефір, письмового інтерв"ю, зйомки сюжету, скайп звʼязку телефонуйте: Олексій Печій +380 93 288 24 05 або пишіть: fabulabook.com@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar