29 Листопада 2021, 12:49 | Реєстрація | Вхід
/ «Зелені свята та купала» за участі Дари Корній - 2 Липня 2021

«Зелені свята та купала» за участі Дари Корній

Категорія: «Події»
Дата: 02 Липня 2021 (П'ятниця)
Час: 18:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Черкаси
Місце: Черкаська SUP-станція
Адреса: пляж «Митницький»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 131


Вечірка під назвою «Зелені свята та Купала, або кого з духів природи можна зустріти, плаваючи на САПах» за участі письменниці Дари Корній відбудеться цієї п'ятниці, 2 липня, о 19:30. Уже традиційно для захід проведуть на Черкаській SUP-станції, що на пляжі «Митницький».

Про це повідомляють організатори - Dnipro SUP Team, Stone Rental, ГО «Книжковий Маестро».

Приїзд відомої фентезі-письменниці організовують у колаборації з ГО «Книжковий Маестро», що відома проведенням літературних вечорів із низкою письменників України, а також Черкаським книжковим фестивалем. «Маестрівці» кажуть, формат вечірки на Черкаській SUP-станції досить незвичний, але напередодні свята Івана Купала зібратися разом на пляжі біля вогнища й поспілкуватися про магічних істот, творчість і літературу - чудова можливість культурно провести свій вечір п'ятниці.

Модеруватиме зустріч Макс Тимчій, на заходах пані Дари відомий як пан Бузничий.

Окрім спілкування з письменницею, на локації діятиме аквагрим, також проведемо модельний показ створених духів природи та конкурс на знання міфології, - розповідає модератор зустрічі, співзасновник і ведучий TechToloka Макс Тимчій.

До всього, ця вечірка не обійдеться без музичної частини. Її своєю звукотерапією забезпечить всесвітньо популярний ханг-виконавець Антон Стрілець

Вхід на них - вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar