24 Січня 2020, 19:56 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Поетичний перформанс «Зимовий король» - 4 Травня 2019

Поетичний перформанс «Зимовий король»

Категорія: «Події»
Дата: 04 Травня 2019 (Субота)
Час: 21:00
Вартість: 100 грн.
Місто: Львів
Місце: Львівська національна філармонія
Адреса: вул. Чайковського, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 314


Мультимедійний перформанс «Зимовий король» створений за однойменною книжкою віршів Остапа Сливинського. Він – про минуле, від якого залишаються примарні обриси, про невловність і безповоротність. Про солодке тут-і-тепер, яке тане швидше, ніж карамелька на язику. Про дитину в нас, яка вибігає наперед, граючись, щоб через багато років повернутися.

Складовими перформансу, крім поетичного тексту та елементів сценічної дії, є електронна музика, творена в реальному часі Богданом Сегіним і Юрієм Булкою, а також поетичний фільм Ольги Фразе.


Фільм побудований на круговерті символів, які затягують глядача у часову петлю, де споглядаючи дію з двох екранів одночасно, помічаємо багатошаровість часу, асиметрію, множинність напрямків руху, зміну динаміки, відносність того, що відбувається. Два екрани є символом роздвоєного часу, роздвоєного я, альтернативного сценарію проживання життя, де обидва сценарії мало чим відрізняються. 

Текст, голос: Остап СливинськийВідео: Ольга Фразе
Музика: Богдан Сегін, Юрій Булка. Актор: Марко Кучерявий

Придбати квиток: 100 грн 
4 травня, 22:00. Львів,  Львівська національна філармонія, Концертний зал ім. С. Людкевича, Pro et contra. Сцена нової музики, вул. Чайковського, 7


0 коментарів

Залишити коментар

avatar