22 Червня 2024, 21:48 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс поезії та авторської пісні «Степові струни» - 1 Травня 2019

Конкурс поезії та авторської пісні «Степові струни»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Травня 2019 (Середа)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Дніпро
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 3262


ПОЛОЖЕННЯ
про обласний конкурс поезії та авторської пісні
«СТЕПОВІ СТРУНИ»

І. Загальні положення
1.1. Обласний конкурс поезії та авторської пісні (далі – Конкурс) засновано за ініціативою комунального підприємства «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» при підтримці Дніпропетровської обласної ради.
Конкурс «Степові струни» проводиться у рамках доручення Голови Дніпропетровської обласної ради № 3/0/8-19 від 21.01.2019 «Про організацію проведення на Дніпропетровщині обласного фестивалю «Сила нескорених», присвяченого Дню захисника України» на території Дніпропетровської області.
1.2. Підготовку та проведення Конкурсу здійснює комунальне підприємство «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради» (надалі – Організатор).

ІІ. Мета Конкурсу
2.1. Вивчення авторської літературно-музичної карти Дніпропетровщини;
2.2. Підтримка та популяризація української поезії та української авторської пісні;
2.3. Формування та збереження ідей національно-патріотичного виховання населення Дніпропетровщини;
2.4. Виявлення та подальша підтримка талановитих поетів, авторів та виконавців авторської пісні;
2.5. Популяризація авторської виконавської майстерності та пісенної культури.

ІІІ. Учасники Конкурсу
3.1. До участі у Конкурсі запрошуються жителі Дніпропетровської області: поети, автори-виконавці своїх пісень у супроводі гітари або фортепіано, музично-поетичні колективи для спільного перформансу, які присвячують свої твори Україні, родині, ідеї гуманізму, любові до своєї малої батьківщини – села чи міста; ідеї миру, підтримки та допомоги одне одному.
3.2. Вік учасників Конкурсу – від 12 років до 45 років.

ІV. Умови та порядок проведення Конкурсу
4.1. Конкурс проводиться в два етапи: в заочній та очній формі та має 3 номінації:
  • Поезія;
  • Музично-поетичний перформанс;
  • Авторська пісня.
4.2. Мова всіх матеріалів, надісланих на Конкурс – українська.

4.3. Для участі в заочному етапі Конкурсу необхідно надіслати свої поетичні твори, тексти перформансу, авторські пісні та анкету учасника (Додаток 1) до 1 травня 2019 року на електронну адресу: ditykraina@gmail.com

44. Поетам необхідно надіслати добірку з 10 поетичних творів із зазначенням в темі листа: «На конкурс. Номінація – поезія».

4.5. Для участі в заочному етапі Конкурсу з музично-поетичного перформансу, необхідно надіслати сформований зміст програмного виступу (сценарний хід) із зазначенням в темі листа: «На конкурс. Номінація – перфоманс».

*Музично-поетичний перформанс – це театралізована форма подачі теми, під час якої поети виконують свою поезію у формі діалогу з іншим поетом, власним монологом у супроводі музичних інструментів. Це також вистава, об’єднана однією темою, де звучить поезія, мелодія, інтонації автора, які разом спонукають глядача до духовних роздумів.

4.6. Для участі в заочному етапі Конкурсу з авторської пісні, необхідно надіслати аудіозапис 2-3 авторських пісень (в супроводі гітари, фортепіано) у форматі mp3 із зазначенням в темі листа: «На конкурс. Номінація – авторська пісня».

4.7. Журі ознайомлюється заочно з творчістю кожного автора та рекомендує учасників до очного етапу Конкурсу, де потрібно буде презентувати свою творчість.

4.8. Очний Конкурс відбудеться у червні 2019 року (дата уточнюється).

4.9. Журі не розглядає твори, які носять антиукраїнський характер, пропагують насильство, расизм, містять ненормативну лексику.

V. Визначення переможців і нагородження учасників Конкурсу
5.1. Оцінка виступу кожного учасника здійснюється журі Конкурсу за наступними критеріями:
  • відповідність змісту творів ідеї та меті Конкурсу;
  • відповідність характеру слів музичному супроводу;
  • емоційність виступу;
  • оригінальність конкурсної програми.
5.2. За результатами очного Конкурсу журі визначає переможців у кожній номінації (не більше 3-х у кожній), які нагороджуються дипломами Конкурсу, цінними подарунками та запрошенням на гала-концерт фестивалю «Сила нескорених», який відбудеться у жовтні 2019 року. Також журі має право призначити додаткові відзнаки щодо творчості учасників Конкурсу.

5.3. По завершенню Конкурсу планується друк другого альманаху поезії та авторської пісні «Степові струни», до якого увійдуть поетичні твори учасників очного етапу.

За детальною інформацією звертатися: «КП «ЦНТ «Дивокрай» ДОР», вул. Старокозацька, 52, каб.128-134, тел.. 096-051-10-23.

Додаток 1
Анкета учасника
Конкурсу поезії та авторської пісні
«СТЕПОВІ СТРУНИ»


1. Прізвище, ім’я, по батькові
2. Дата народження
3. Місце роботи чи навчання
4. Повна домашня адреса
5. Контактний телефон (обов’язково)
5. Номінація
6. Назва творів
7. e-mail (обов’язково).
8. Що Вас надихає писати поезію, пісню, грати на інструменті?


1 коментарів

avatar
про що саме мають бути вірші ?

Залишити коментар

avatar