29 Листопада 2020, 03:25 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація нової книжки Сергія Єкельчика в Києві - 17 Квітня 2019

Презентація нової книжки Сергія Єкельчика в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 17 Квітня 2019 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Центр польських та європейських студій НаУКМА
Адреса: вул. Волоська 10
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 357


17 квітня в Києві буде презентовано книжку сучасного канадського історика Сергія Єкельчика, що її рисвячено історії Києва 1943–1953 років, від повернення радянської влади до смерті Сталіна.

У книжці «Повсякденний сталінізм» запропоновано новий погляд на природу політичного життя за Сталіна як систему примусових масових ритуалів, які трималися не лише на загрозі репресій, а й завдяки глибокому проникненню у структури комунальної повсякденності. Книжка «Повсякденний сталінізм» вперше висвітлює багато цікавих сторінок історії міста, зокрема повоєнну відбудову Хрещатика, проведення виборів у сталінські часи та роль М. С. Хрущова у відновленні радянської системи у Києві.

Учасники:

  • Сергій Єкельчик, історик, викладає історію й славістику в Університеті Вікторії (Вікторія, Канада), професор, президент Канадської асоціації українознавства;
  • Оля Гнатюк, україністка, перекладачка, докторка гуманітарних наук, професорка Варшавського університету і «Києво-Могилянської академії», дослідниця української інтелектуальної історії ХХ століття;
  • Вадим Арістов, кандидат історичних наук, молодший науковий працівник Інституту історії НАН України, старший викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Модераторка: Олена Бетлій, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівець з історії польсько-українських відносин у XX столітті та соціальної історії Києва в роки Першої світової війни.

17 квітня, 19:00. Київ, Центр польських та європейських студій НаУКМА, вул. Волоська 10


0 коментарів

Залишити коментар

avatar