06 Грудня 2020, 00:13 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Meridian Czernowitz на Лейпцизькому книжковому ярмарку - 24 Березня 2019

Meridian Czernowitz на Лейпцизькому книжковому ярмарку

Категорія: «Події»
Дата: 24 Березня 2019 (Неділя)
Час: 13:00
Вартість: за умовами ярмарку
Місто: Лейпциг
Місце: Forum OstSüdOst
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 291


https://litcentr.in.ua/board/20-1-0-160Із 21 по 24 березня відбудеться одна з найбільших літературних подій Німеччини – Лейпцизький книжковий ярмарок. Міжнародна літературна корпорація Meridian Czernowitz візьме в ньому участь уже увосьме. Протягом цих днів тут діятиме стенд «Меридіану» – зал 4, стенд D 402, де всі охочі зможуть ознайомитися з книжками видавництва й дізнатися більше про сучасну українську літературу та Чернівці.

«Щорічна участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку, – за словами Євгенії Лопати, – це передусім презентація України на найвагомішій культурній події німецькомовного літературного світу. Ми досі залишаємося єдиним українським стендом ярмарку. За цю можливість хочемо подякувати центру Gedankendach та Оксані Матійчук, які багато років підтримують нашу участь та роблять можливим відкривати Чернівці та Україну тисячам відвідувачів ярмарку».  

Цьогоріч, окрім стенду, 24 березня о 13:00 на ярмарку (Forum OstSüdOst, зал 4, стенд E501) відбудеться подія за участю директорки «Меридіану» Євгенії Лопати під назвою «Czernowitz – німецьке минуле, українське теперішнє». Під час заходу доповідачка ознайомить присутніх із тим, як виглядають літературні Чернівці сьогодні, та розкаже про культурні проекти, над якими працює команда «Меридіану».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar