27 Листопада 2021, 04:04 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова про фентезі з Наталією Матолінець - 4 Лютого 2019

Розмова про фентезі з Наталією Матолінець

Категорія: «Події»
Дата: 04 Лютого 2019 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: проспект Свободи 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: litkyt
Кількість переглядів: 451


Львівська Книгарня «Є» та Видавництво АССА запрошують усіх поціновувачів фентезі до розмови з львівською письменницею Наталією Матолінець. Подія відбудеться 4 лютого, початок – о 18.30. Модерує зустріч Богдана Синякевич.

Наталія Матолінець — письменниця, журналістка, лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007), учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об'єднання «Зоряна Фортеця». У 2017 році стала володаркою ІІ премії конкурсу «Коронація слова-2017» у номінації «Романи» за твір «Гессі». 

Її роман «Варта у Грі», який вийшов у світ 2018 року в видавництві «АССА» , вже має чималий список перемог, зокрема книга перемогла у «Топі БараБуки» 2018 року в номінації «Дебют року в прозі». Роман здобув спецвідзнаку Всеукраїнського літературного конкурсу рукописів прози «Крилатий лев-2017» та диплом конкурсу романів «Львівські перехрестя-2017». «Варта у Грі» — справжнє урбаністичне фентезі на тлі знайомих львівських пейзажів. У Львові поміж туристами та місцевими мешканцями ходять, живуть і іноді вбивають одне одного чаклуни, відьми й алхіміки. Темна чаклунка Варта Тарновецька доволі спокійно жила у Львові: працювала у кав’ярні, зустрічалась із друзями та часом потрапляла в сутички зі світляками. Але все змінилось, коли у місті почалася Гра. На кону вирішальної битви темних та світлих — влада у Центральноєвропейському конгломераті на наступне століття. Попри всі намагання, Варті не вдається залишитись осторонь від жорстокого змагання… Отож, тепер Варта у Грі.

Видавництво «АССА» вже анонсувало вихід продовження історії таємничих магів —книги «Варта у Грі. Артефакти Праги».

Місце проведення зустрічі - м. Львів, проспект Свободи 7. Вхід вільний.
Подія у Facebook: www.facebook.com/events/283481212326779/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar