07 Червня 2023, 22:51 | Реєстрація | Вхід
/ Німецька імперія і кокосовий рай Авґуста Енґельгардта - 22 Грудня 2018

Німецька імперія і кокосовий рай Авґуста Енґельгардта

Категорія: «Події»
Дата: 22 Грудня 2018 (Субота)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Літературний клуб «Пломінь»
Адреса: провулок Шевченка 5 (ст. м. Майдан незалежності), Козацький Дім – 3 поверх.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 650


У суботу, 22 грудня, в київському лекторії літературного клубу «Пломінь» відбудеться презентація українського перекладу книги «Безтурботне майбутнє» Авґуста ЕнґельгардтаМодератор – кандидат філософських наук Віталій Щепанський.

Німецька колоніальна імперія була утворена в 1880–1890-х рр. та проіснувала до кінця Першої світової війни. Пізніше німецькі колонії між собою поділили союзники. Однак, за цей короткий період, на тих землях відбулося дуже багато цікавих історій. Одну з яких розповідають два авантюристи і мрійники, котрі вирушили на острови архіпелагу Бісмарка в кінці ХІХ ст. Авґуст Енґельгардт і Авґуст фон Бетман, громадяни Німецької імперії, вирішили записати свої ідеї у книзі «Безтурботне майбутнє». Вони хотіли переконати тисячі своїх співвітчизників у тому, що життя на екваторі значно краще і продуктивніше, ніж на холодних землях старої Європи. 

Натхненні Völkische Bewegung (народний рух) і Lebensreform (рух за здоровий спосіб життя) наші герої пишуть книгу, яка закликає відновити давні обряди поклонінню Сонцю і природній спосіб життя. Також ім’я Авґуста Енґельгардта тісно пов’язують з історією вегетаріанства. Окрім цього, його постать цікава дослідникам нових релігійних рухів, оскільки він заснував власну релігійну організацію під назвою «Орден Сонця», де розробив унікальне релігійне вчення.
Якщо у Вас виникло бажання більше дізнатися про історію німецьких колоній у Тихому океані, про життя послідовників Авґуста Енґельгардта і його мрії про Імперію навколо екватору. Тоді запрошуємо всіх бажаючих на презентацію книги «Безтурботне майбутнє» в українському перекладі. 

Лекція розпочнеться о 19.00 у літературному клубі «Пломінь», що знаходиться за адресою: провулок Шевченка 5 (ст. м. Майдан незалежності), Козацький Дім – 3 поверх.

22 грудня, 19:00. Київ, Літературний клуб «Пломінь», пров. Шевченка, 5


0 коментарів

Залишити коментар

avatar