17 Квітня 2021, 20:00 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Книжковий Миколайчик» запрошує в гості - 16 Грудня 2018

«Книжковий Миколайчик» запрошує в гості

Категорія: «Події»
Дата: 16 Грудня 2018 (Неділя)
Час: 12:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: ХНАТОБ ім. М. Лисенка
Адреса: вул. Сумська, 25
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 469


Група компаній «Фактор» та видавництво «Vivat» запрошують на традиційний книжковий ярмарок-розпродаж «Книжковий Миколайчик». Цього року захід проходитиме 16 грудня у ХНАТОБ ім. М. Лисенка.

У програмі: грандіозний розпродаж дитячих книг (дбаючи про те, щоб книги були доступними для будь-яких верств населення, ми знову організовуємо справжній ярмарок, де можна буде придбати книги за ціною усього від 5 гривень), безкоштовні творчі майстер-класи, розважальна програма з веселими конкурсами.


Відвідувачів «Книжкового Миколайчика» чекатиме міні-ярмарок, організований Асоціацією багатодітних сімей «АММА». В його межах відбудеться продаж святкових сувенірів, виготовлених маленькими дітлахами. Всі виручені кошти підуть на придбання швейно-вишивальної машинки, щоб розпочати екологічну програму з пошиття господарських сумок зі старого одягу та вишивки на них різноманітних візерунків.

Девіз нашого передноворічного свята — «Час гарних книжок і добрих справ».

За традицією, під час ярмарку організатори проводять благодійну акцію. Цього року відбудеться благодійний збір книг, спрямований на створення «інтерактивної полиці» в «Харківській міській дитячій лікарні № 5», що допоможе покращити настрій маленьким пацієнтам і скрасити перебування, прискорити одужання.


Організатори: група компаній «Фактор» та видавництво «Vivat»


0 коментарів

Залишити коментар

avatar