22 Червня 2024, 21:33 | Реєстрація | Вхід
/ «Капітан Смуток» Сергія Мартинюка у Франківську - 6 Грудня 2018

«Капітан Смуток» Сергія Мартинюка у Франківську

Категорія: «Події»
Дата: 06 Грудня 2018 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 714


Книгарня «Є» і видавництво «Фабула» запрошують на презентацію книжки Сергія «Колоса» Мартинюка «Капітан Смуток», що відбудеться 6 грудня за участю автора. Початок – о 17.00.

Івано-Франківськ стає наступним містом, яке побачить роман та зможе розпитати про нього особисто автора, лідера гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка. Різні світи, долі й усвідомлення, ніби нитки міфічних мойр, сплітаються у єдину історію з ліричною назвою – #КапітанСмуток.

Нічні трамвайні тріпи з казковими красунями, пилюка незвіданих шляхів автостопу, розбиті обличчя й душі, повії-філософи на автозаправках, колишні жінки, первістки, пам’ять і забуття, любов та ненависть, минуле й майбутнє, слово… мовчання, бунт і смиренність… Загадкова мета вестиме героїв химерними лабіринтами їхніх власних сподівань, страхів та ілюзій, а справжній сенс цієї мандрівки вони осягнуть лише наприкінці дороги, що сама — наче заново прожите життя. За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна була увірватися в читацькі плани українців цієї осені, а тепер ще й зими).


Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-4


0 коментарів

Залишити коментар

avatar