18 Серпня 2022, 05:18 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком - 28 Листопада 2018

Розмова з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком

Категорія: «Події»
Дата: 28 Листопада 2018 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 532


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову з Дмитром Шевчуком та Віталієм Лебедюком на тему «Якою має бути Нова Європа?», що відбудеться 28 листопада у рамках проекту «Студії європейських цінностей та ідентичності». Початок – о 18:30.

Книжка «Нова Європа» від «Видавництва Старого Лева» – це збірка есеїв, ініційована Центром «Нова Європа». У ній відомі українці-інтелектуали – історики, політики, журналісти, релігійні та громадські діячі – розповідають про своє бачення України та її місце в Європі. Вони діляться нетривіальними думками, які будуть цікаві і скептикам, і оптимістам, а також тим, хто намагається сформувати власну візію розвитку нашої країни.

Ми пропонуємо вам розглянути це питання з іншого погляду. Які європейські цінності зараз пропагує Європа та які б мала пропагувати. Які роль та місце займає Україна у розвитку Нової Європи . Чому все-таки варто будувати Нову Європу та активно впроваджувати в наше життя європейські цінності. Який вектор у цьому розвитку задає книга «Нова Європа» і кому варто її читати.


«Студії європейських цінностей» – грантовий проект НаУ ОА, який переміг у конкурсі  імені Жана Моне  і передбачає підготовку і впровадження в навчальний проект освітнього модулю, що складатиметься із трьох навчальних курсів з проблем європеїстики.

Дмитро Шевчук – доктор філософських наук, проректор Національного університету «Острозька академія», відповідальний секретар серії «Філософія» Наукових записок «Острозької академії». Досліджує проблеми сучасної політичної філософії, методології гуманітарних наук, соціокультурні процеси у Центрально-Східній Европі.

Віталій Лебедюк – доцент кафедри політології Національного університету «Острозька академія», кандидат наук з державного управління.


Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar