01 Березня 2024, 08:27 | Реєстрація | Вхід
/ «Книга дивностей» Назарія Заноза у Тернополі - 18 Жовтня 2018

«Книга дивностей» Назарія Заноза у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 18 Жовтня 2018 (Четвер)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 759


Книгарня «Є» та видавництво «Laurus» запрошують на презентацію «Книги дивностей» Назарія Заноза, яка відбудеться 18 жовтня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Юрій Матевощук.

«Книга дивностей» – це майстерно виписана колекція різних звичних, банальних та повсякденних речей паралельного Всесвіту, зібрання ординарних подій та явищ, які на тлі нашого життя видаються дивними та ненормальними. Для нас це фонд чудасій, серпентарій ґанджів: з черева корови пробивається вишня, Мадонна перебирається до Теребовлі, а Біле братство розпродує французькі електрочайники. Насправді, нічого надзвичайного…

Уважний читач знайте в книжці фантастичний опис життя маленького містечка, в якому люди ще мають час спостерігати, думати, відчувати.

Назарій Заноз – український письменник, журналіст і музикант. Як поет і прозаїк – учасник багатьох фестивалів і конкурсів, його твори публікувались у збірних виданнях. В українських ЗМІ друкується з 2012, є регулярним дописувачем «Радіо Свобода», інтернет-газети «Збруч», «Української правди» та ін.


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar