02 Грудня 2021, 15:37 | Реєстрація | Вхід
/ Воркшоп «Як написати повість про майбутнє» - 27 Вересня 2018

Воркшоп «Як написати повість про майбутнє»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 27 Вересня 2018 (Четвер)
Час: 16:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Мистецький арсенал
Адреса: вул. Лаврська 10-12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 600


Любиш читати захопливі книжки? А може, хочеш спробувати їх писати? 

Дізнайся, як написати повість про майбутнє, під керівництвом німецького письменника Роберта М. Зоннтаґа. Для тих, хто відчуває в собі хист та наснагу до письменництва, - або просто хоче розібратися, звідки береться література.

Goethe-Institut Ukraine запрошує підлітків віком від 12 до 15 років до участі у воркшопі німецького письменника Роберта М. Зоннтаґа «Як написати повість про майбутнє», 27 вересня о 17:30.

Для того, щоб стати учасником воркшопу, необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/Pv1nUyКількість учасників обмежена! 
Воркшоп відбуватиметься німецькою мовою з послідовним перекладом на українську. 


Справжнє ім’я Роберта М. ЗоннтаґаМартін Шойбле. Він працював журналістом, вивчав політичні науки у Берліні, Ізраїлі та на Палестинських територіях та отримав науковий ступінь в галузі політики. Як автор науково-популярних книг займався насамперед суперечливими питаннями політики, культури та релігії. Дослідження кризових регіонів та досвід, отриманий там, лягли в основу його романів. На сьогодні автор написав чотири науково-популярні твори та працює над третім романом.

«Сканери» Роберта М. Зоннтаґа українською мовою опубліковано у рамках проекту підліткових (анти)утопій «На дотик» Goethe-Institut Ukraine. Переклад здійснила Люба-Параскевія Стринадюк для Видавництво Discursus. У книжці йдеться про намагання оцифрувати якомога більше книжок, позбавивши, таким чином, паперові носії сенсу; але чи так все однозначно?

Воркшоп відбудеться у Мистецькому арсеналі у межах IV Освітній фестиваль «Арсенал ідей».

Організатори: Goethe-Institut Ukraine та Мистецький арсенал. ЛітЛаб


0 коментарів

Залишити коментар

avatar