21 May 2022, 18:54 | Реєстрація | Вхід
/ Книжкові толоки на Сході запрошують до участі - 13 August 2018

Книжкові толоки на Сході запрошують до участі

Категорія: «Конкурси»
Дата: 13 August 2018 (Monday)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Слов’янськ, Сєвєродонецьк
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3073


Центр мистецтв «Арт-Простір», який займається розвитком культури в Запорізькій області та інших регіонах України, запрошує видавництва і письменників до участі у найближчих літературно-мистецьких фестивалях:

28-29 липня - у Слов’янську,
25-26 серпня - в Сєвєродонецьку.

Як і на Запорізькій та Маріупольській книжкових толоках, «Арт-Простір» збирає в гурт книговидавців і митців, літературних критиків і менеджерів культури, громадських активістів, мешканців названих міст і прилеглих до них територій, аби говорити про Україну, українське слово й українську культуру, налагоджувати діалог і співпрацю між регіонами. 

Упродовж двох днів на гостей фестивалів очікують – книжковий ярмарок, презентації книжкових новинок і виставок, авторські зустрічі, тематичні дискусії, майстер-класи, кінопокази, виступи театральних і музичних колективів.


Інформація для видавництв

Для двох учасників кожного із перших 15 видавництв, які заповнять Заявку для участі у Слов’янській і Сєвєродонецькій книжкових толоках, організатори забезпечать проїзд в обидва боки, проживання і харчування під час фестивалів. 
  • Останній день онлайн-реєстрації (http://bit.ly/2tHrhML) та подачі заявок на Слов’янську книжкову толоку16 липня 2018 р.
  • Останній день онлайн-реєстрації (http://bit.ly/2Midhk7) та подачі заявок на Сєвєродонецьку книжкову толоку13 серпня 2018 р.
Окрім цього, підписаний уповноваженою особою та скріплений печаткою (за її наявності) оригінал Заявки необхідно завчасно надіслати звичайною або кур’єрською поштою з доставкою в офіс ГО Центр мистецтв «Арт-Простір» (оргкомітет фестивалю) за адресою: ­проспект Соборний, буд.142, м. Запоріжжя, Україна, 69095.


Інформація для учасників

Для участі у Фестивалях організатори просять якомога оперативніше надіслати на електронну скриньку artprostor.zp@gmail.com таку інформацію:
  • Ваше прізвище, ім’я;
  • Номер телефону, e-mail;
  • Місто і бажану дату Вашого заходу; 
  • Тему Вашого заходу.
За додатковою інформацією з питань участі звертайтесь до директора фестивалів Ігоря Гармаша (тел.: 067-618-25-20, 050-322-25-86, e-mail: artprostor.zp@gmail.com, igorgarmash69@gmail.com) 

Також нагадаємо, що 27-28 жовтня відбудеться вже четвертий Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока».

Організатором фестивалів «Слов’янська книжкова толока», «Сєвєродонецька книжкова толока» і «Запорізька книжкова толока» є ГО Центр мистецтв «Арт-Простір». Партнери фестивалів – органи місцевого самоврядування, заклади культури й освіти, громадські організації, медіа.

Події відбуваються в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar