15 Квітня 2024, 13:15 | Реєстрація | Вхід
/ «Транс» Остапа Українця | Хмельницький - 29 Травня 2018

«Транс» Остапа Українця | Хмельницький

Категорія: «Події»
Дата: 29 Травня 2018 (Вівторок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Хмельницький
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Проскурівська, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1174


Книгарня «Є» і «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію нового роману Остапа Українця «Транс» за участю автора.

Молодий перекладач і письменник Остап Українець, який нещодавно стрімко увійшов у вітчизняний культурний простір майстерними перекладами Говарда Філіпса Лавкрафта та дебютним, прихильно сприйнятим читачами і критиками, романом «Малхут», продовжує своє власне письменницьке паломницво і презентує другий роман «Транс».

Цього разу письменник звертається до середньовічної легенди про Філософський Камінь та алхімічних трактатів, які накладає на подорож багатогранним сьогоденням і через символіку яких досліджує автоеротизм та андрогінність свого героя. Проводячи персонажів таємничим Паломництвом: містами сучасної Європи та сторінками класичної літератури, письменник постійно ставить їх у ситуацію між вибором та напередвизначеністю самих себе. Відповідь на запитання «про що цей роман?» у кожного буде своя, так само, як і трактування, ким насправді був головний герой на початку «Трансу» і ким він став наприкінці.


Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2. Тел.: (0382) 709 792


1 коментарів

Залишити коментар

avatar