22 Липня 2024, 12:01 | Реєстрація | Вхід
/ Літературний конкурс «Я – майбутнє України» - 1 Травня 2018

Літературний конкурс «Я – майбутнє України»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Травня 2018 (Вівторок)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 4.6
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 12855


1 лютого стартує прийом творів на Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Я – майбутнє України» 

1. ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСУ 

Благодійний фонд «Я – майбутнє України», місією якого є підтримка, захист та розвиток дітей в Україні, з 1 лютого по 10 травня 2018 року оголошує Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Я – майбутнє України» для учнів загально-освітніх шкіл І-ІІІ ступенів, вихованців ліцеїв, технікумів, училищ, коледжів України (до 18 років).
Метою конкурсу є популяризація читання, реалізація дитячої літературної творчості, заохочення дітей до створення перших якісних літературних робіт та спонукання їх до реальних кроків у літературному майбутньому своєї країни. Даний конкурс організовується в межах існуючих просвітницьких програм Благодійного фонду та є складовою І Міжнародного дитячого фестивалю «Literature Future»

Переможці Конкурсу представлятимуть свій навчальний заклад 7-8 вересня 2018 р. у фіналі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України», який відбудеться в місті Чернівці під час І Міжнародного дитячого фестивалю «Literature Future».

2. ЖУРІ КОНКУРСУ 

2.1. Для визначення переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України» оргкомітетом створюється компетентне журі, до складу якого входять:
Левченко Марта Петрівна – голова журі, Президент БФ «Я майбутнє України»;
  • Тичиніна Альона Романівна - кандидат філологічних наук, викладач фахових дисциплін на кафедрі зарубіжної літератури та теорії літератури Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича; 
  • Сокіл Тетяна Григорівна – поетеса, мистецтвознавець, викладач фахових дисциплін на кафедрі театральної режисури художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету; 
  • Христина Венгринюк - кандидат філологічних наук, літературознавець, рецензент, українська письменниця (прозаїк, поетеса, драматург), художник; 
  • Анна Третяк – член Ради експертів благодійного проекту «ЛакіБукс», літературознавець, критик дитячої літератури, головний редактор Простору української дитячої книги «БараБука»
Склад журі затверджується протокольним рішенням оргкомітету Конкурсу.
2.2. Для визначення переможців Конкурсу кожен член журі ознайомлюється з конкурсними творами та виставляє бали за 5-бальною шкалою.
2.3. У випадку, якщо максимальний підсумковий бал буде рівним у двох і більше творів, голова журі, враховуючи рекомендації членів журі, визначає твір/твори, що перемогли у Конкурсі.

3. УМОВИ КОНКУРСУ 

3.1. Конкурсні твори у друкованому вигляді приймаються на адресу організатора конкурсу – Благодійного Фонду «Я майбутнє України» (вул. Богомольця, 1, м. Чернівці, 58001, з позначкою «На Конкурс»). Кінцевий термін подання конкурсних робіт 10 травня (за поштовим штемпелем). Твори в електронному вигляді приймаються на електронну адресу: lit.fest.ua@gmail.com . Контакт для запитань та деталей, що виникають у зв’язку із участю у Конкурсі: 0800503231 (безкоштовно для всіх абонентів) або надіслати на ел. адресу: lit.fest.ua@gmail.com
3.2. На Конкурс приймаються тільки оригінальні авторські твори (ессе, новели, романи, тексти пісень, збірки творів тощо).
3.3. На розгляд приймаються прозові та поетичні твори, написані українською мовою на довільну тему.
3.4. Обсяг конкурсної роботи - необмежений.
3.5. Для участі у Конкурсі необхідно подати:
  • конкурсну роботу у друкованому вигляді на аркушах білого паперу формату А4. Аркуші усі мають бути пронумеровані, починаючи з титульної. 
  • конкурсну роботу в електронному вигляді у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, назва файлу має містити назву оповідання (тощо) латиницею. 
  • лист конкурсанта про себе у довільному порядку. 
3.6. Твори мають бути оригінальними та авторськими.

4. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ 

4.1. Нагородження переможців Конкурсу відбувається в рамках фінального заходу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України».
4.2. Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається оргкомітетом літературного конкурсу «Я – майбутнє України».
4.3. Призери (І, ІІ, ІІІ місце) нагороджуються преміями у двох категоріях : 1- 4 класи та 5-11 класи (в тому числі й вихованці коледжів і ліцеїв).
4.4. У кожній з категорій призовий фонд становить: І місце – 10 тисяч гривень, ІІ місце – 5 тисяч гривень, ІІІ місце – 5 тисяч гривень.
4.5. Від Президента БФ «Я майбутнє України» буде вручена спеціальна нагорода одному з учасників.
4.6. Двадцять найкращих творів будуть видрукувані у Книзі «Я - майбутнє України. Діти».
4.7. П’ятдесят найкращих учасників будуть запрошені на фінальний захід Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Я – майбутнє України», який відбудеться 7 – 8 вересня 2018 р. у місті Чернівці.
4.8. Всі учасники будуть нагородженні грамотами, з них сотня кращих – пам’ятними призами. Школи у яких навчатимуться переможці Конкурсу отримають відзнаки «Тут навчається Майбутнє України!»

5. ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ 

5.1 Повідомлення про результати Конкурсу розміщується на офіційній веб-сторінці організатора БФ «Я майбутнє України» - http://www.future-ukr.org.ua/

Затверджено
Голова правління
БФ «Я Майбутнє України» Левченко М.П.


10 коментарів

avatar
0
1 Христина Дмитришин • 15:07, 16 Березня 2018
А можна брати участь учням, котрі навчаються в школах І-ІІ ступенів?
avatar
А якщо , я живу у Вінниці і не маю змоги приїхати в Чернівці , я можу взяти участь у конкурсі??????
avatar
0
3 Наталія Бабак • 10:18, 13 Квітня 2018
Чи можна подавати вірші?
avatar
Скільки потрібно слів??? Тобто який минимум-максимум написання?
avatar
0
5 Аня Повх • 18:28, 10 Травня 2018
А коли саме результати?
avatar
0
6 Наталя Розанова • 19:47, 23 Червня 2018
Підкажіть,будь ласка,коли чекати на результати?
avatar
0
7 Татьяна Романюк • 07:14, 25 Червня 2018
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка,коли будуть відомі результати конкурсу?
avatar
радимо звернутися із цим питанням до організаторів конкурсу за адресою lit.fest.ua@gmail.com
avatar
Й справді, коли саме чекати на результати? Заздалегідь дякую smile
avatar
зверніться із цим питанням до організаторів конкурсу за адресою lit.fest.ua@gmail.com

Залишити коментар

avatar