25 Вересня 2020, 12:16 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація перекладу підручника «Філософія» у Києві - 4 Квітня 2018

Презентація перекладу підручника «Філософія» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 04 Квітня 2018 (Середа)
Час: 14:40
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: КНУ ім. Шевченка
Адреса: вул. Володимирська, 60, ауд. 330
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 501


Презентація перекладу підручника «Філософія» австрійських вчених, здійсненого професором кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Кебуладзе Вахтангом Івановичем.

Фюрст М., Тринкс Ю. Філософія; [переклад з німецької Вахтанґа Кебуладзе]. – К.: Дух і ЛІтера, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, 2018. – 544 с.

Цей підручник з філософії написали австрійські автори, які мають величезний досвід викладання філософії у гімназії. У зверненні до читачів вони пишуть: «Дорогі школярки, дорогі школярі, Ви отримуєте цей підручник від Австрійської республіки для Вашої освіти. Книжки не лише допомагають Вам у навчанні, вони також приносять радість у життя». 

Ця книга направду в дуже легкий, невимушений і радісний спосіб `розповідає про дуже складні речі. Вона знайомить читача зі структурою філософського знання і з головними філософськими проблемами. Цей підручник може використовуватися не лише для доуніверситетської освіти, а також у викладанні пропедевтичних курсів із філософії у вищих навчальних закладах. Тож він є вкрай корисним для викладачів, школярів старших класів і студентів, а також для всіх, хто цікавиться філософією.


м. Київ, КНУ ім. Шевченка, вул. Володимирська, 60, ауд. 330


0 коментарів

Залишити коментар

avatar