27 Травня 2024, 16:07 | Реєстрація | Вхід
/ Творчий вечір Ігоря Козловського | «Крапка. Кома» - 31 Березня 2018

Творчий вечір Ігоря Козловського | «Крапка. Кома»

Категорія: «Події»
Дата: 31 Березня 2018 (Субота)
Час: 15:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Літпаб «Крапка. Кома»
Адреса: вул. Антоновича, 14 (орієнтир – метро Площа Льва Толстого)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1538


31 березня о 15:00 у літпабі «Крапка. Кома» видавництво «Легенда» і ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини» в рамках презентацій Антології українських письменників Донбасу «Порода» влаштовують творчий вечір Ігоря Козловського.

Ігор Козловський – письменник, філософ та релігієзнавець. Один з авторів Антології українських письменників Донбасу «Порода». Автор понад 50 наукових книг, більш як 200 статей у словниках, енциклопедіях, періодичних виданнях. Понад 25 років пропрацював у Донецькій обласній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста у справах релігії, викладав у вишах Донецька. За свою миротворчу діяльність нагороджений медаллю Австрійського товариства Альберта Швейцера. Наприкінці січня 2016 року опинився у російському полоні. Чимало людей долучилося до соцмережного флеш-мобу  #FreeKozlovskyi, вимагаючи його визволення. Напередодні Нового 2018 року Ігор Козловський нарешті потрапив на рідну землю.


На творчому вечорі Ігоря Козловського також будуть присутні:
  • Станіслав Федорчук, голова ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», керівник проекту Антології українських письменників Донбасу «Порода»
  • Іван Андрусяк, письменник, шеф-редактор видавництва «Легенда»

Літпаб «Крапка. Кома» - Київ, вул. Антоновича, 14 (орієнтир – метро Площа Льва Толстого)


0 коментарів

Залишити коментар

avatar