30 Березня 2023, 22:54 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Кіри Малко «Нижче» | Київ - 15 Лютого 2018

Презентація роману Кіри Малко «Нижче» | Київ

Категорія: «Події»
Дата: 15 Лютого 2018 (Четвер)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 761


Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на першу презентацію роману Кіри Малко «Нижче». Учасниці: Кіра Малко, Ольга Бондар. Подія відбудеться 15 лютого. Початок – о 19.00. Модератор – Микола Кравченко.

Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки. Попереду — шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом — мальовничі краєвиди, на борту — ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів.

Та все, що трапляється на кораблі, лишається на кораблі. А інколи — стає новим початком.


Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Закінчивши університет, вона змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету. Той досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче», який став її успішним літературним дебютом і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Окрім нього, Кіра Малко має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: The Devochki, The Establishment, ElectricLiterature.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar