31 Березня 2023, 00:14 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація-розмова: Троє у човні, не рахуючи Мрожека - 20 Грудня 2017

Презентація-розмова: Троє у човні, не рахуючи Мрожека

Категорія: «Події»
Дата: 20 Грудня 2017 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 808


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки Славоміра Мрожека «Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком», яка відбудеться 20 грудня, початок — о 18.30. Учасники: Андрій Бондар, Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе.

Перекладач Андрій Бондар, письменник та філософ Володимир Єрмоленко та філософ і публіцист Вахтанг Кебуладзе будуть говорити про: «Мрожека-прозаїка, його іронію, абсурдизм, інакомислення, інтелектуальну свободу, його філософію, його епоху (епохи), його ні на кого не схоже почуття гумору, його печаль і радість, про його жахливу складність і цілковиту простоту та трішки про труднощі перекладу.» 

«Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком» - збірка суб’єктизованих оповідань, повістей, есеїв та розповідей Славоміра Мрожека, де головним героєм творів зазвичай є оповідач. Сам автор, який розповідає про себе, родину, країну та світ. Або молодий поляк, що приїжджає до Венеції в пошуках пригод. Або літній працівник млина, чиє життя нерозривно пов’язане з млином і річкою. Ці розповіді завжди сповнені гумору, іронії, часом сатири й абсурду, вони нелогічні та неординарні, часто комічні, а буває й провокативні. Це перша збірка прози та есеїв автора в українському перекладі, видана окремою книжкою.


Мрожек Славомір – польський письменник, драматург, есеїст. Народився 29 червня 1930 року в Боженчині, біля Кракова. Літературну діяльність починав у краківській газеті «Дзєннік польськи», де спершу працював кур'єром, згодом займався поточною газетної роботою, писав на різні теми. Перші фейлетони й гуморески побачили світ у 1950 році. Наприкінці 1950-х років письменник залишив журналістику, звернувшись до драматургії, в 1958 році була поставлена його перша п'єса «Поліція».


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar