25 Листопада 2020, 19:30 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Поетична середа «Листопадове» | Запоріжжя - 15 Листопада 2017

Поетична середа «Листопадове» | Запоріжжя

Категорія: «Події»
Дата: 15 Листопада 2017 (Середа)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Запоріжжя
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр. Соборний, 137
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 612


Книгарня «Є» запрошує на другу Поетичну середу під назвою «Листопадове», яка відбудеться 15 листопада за участю запорізьких поеток Вероніки Сафронової, Наргізи Шкроботько, Анни Іванової, Іри Ярко. Початок – о 18:30.

Пронизливе поетичне слово вже холодного листопадового вечора в теплій атмосфері і затишку книгарні подарують вам запорізькі поетки:

Вероніка Сафронова – поетеса, член оргкомітету фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», кураторка проекту «Нічний майданчик: Літературно-музична ніч», волонтерка, письменниця, авторка текстів музичного гурту AKANE. Не бачить себе поза творчістю, відчуває відповідальність за кожне слово.

Наргіза Шкроботько – поетеса, волонтерка, учасниця поетичних конкурсів «Начитай собі на каву», «Гайворіння», переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока». Письменництво для неї є одним з інструментів внутрішнього діалогу, напевно, саме тому вірші не мають чітких розмірів та рими, а проза – радше поезія в прозі.

Іра Ярко – поетеса, лауреатка третього міжнародного поетичного конкурсу українських хайку «Крихкі тіні Японії», переможниця міського конкурсу «Літературна перлина», посіла ІІ-ге місце у поетичному конкурсі «Віршована мелодія» у рамках молодіжного мистецького фестивалю ім. Івана Коваленка. Все, що бачить і що переживає, кладе на папір. Живе віршами, відчуває віршами, радіє, сумує, дякує, любить віршами.

Анна Іва (Анна Іванова) – поетеса, письменниця, вокалістка рок-гурту, переможниця поетичного конкурсу #virhsi_zp від Книгарні «Є» і фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», член творчих об’єднань Запоріжжя та Дніпра. За станом душі – глибоко творча особистість з легкими нотками божевілля. Анна не тільки читатиме вірші, а й виконає авторські пісні під гітару.


Запорізька Книгарня «Є», пр. Соборний, 137. Тел.: (0612). Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar