26 Лютого 2020, 09:41 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Конкурс військово-патріотичної прози і поезії - 30 Вересня 2017

Конкурс військово-патріотичної прози і поезії

Категорія: «Конкурси»
Дата: 30 Вересня 2017 (Субота)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 4.8
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 5791


Оголошено літературний Конкурс військово-патріотичної прози і поезії «WAR IN UKRAINE — 2017»

Загальні умови конкурсу


Заяви приймаються з 1 травня до 30 вересня 2017 р. у номінаціях:
«Мала проза», «Поезія» (українською і російською мовою).

Підбиття підсумків конкурсу: попередній, заочний тур. Шорт-лiст буде розміщено на офіційній сторінці конкурсу, на сайті: www.danilov-abrosimov.org.ua

Лауреати конкурсу будуть оголошені за результатами другого (очного) туру в жовтнi 2017 р. Місто проведення й нагородження — Харків, вул. Клочкiвська, 109, ресторан європейського рівня "Rafinad" (http://www.rafinad.kharkov.ua/).

Лауреати конкурсу, які посіли три призові місця в кожній номінації, нагороджуються почесними дипломами. Усі учасники другого туру будуть нагороджені пам’ятними дипломами. Імена лауреатів конкурсу оголошуються в представницькому журналі "Губернія", найкращі твори з’являться на сторінках літературно-художнього журналу "ХАРКIВ Lit".

Організатор i журі залишають за собою право не присуджувати будь-яке з трьох призових місць. Додаткові призи й нагороди для фіналістів можуть бути призначені зацікавленими в цьому особами та організаціями.


Умови участі в Конкурсі:


На конкурс можуть бути представлені лише ті твори, жанр i зміст яких відповідають конкурсним номінаціям. 

Право висування творів мають самі автори (що досягли 21-року), а також видавництва, ЗМI, громадські організації, члени творчих спілок письменників i журналістів. Конкурсанти несуть відповідальність перед законом за представлення чужих літературних праць під своїм ім’ям.

Дозволяється висування співавторських творів; в цьому випадку в заявці необхідно вказати контактні дані усіх співавторів.

Не приймаються праці під псевдонімами. 

На конкурс не допускаються твори, які містять релігійну пропаганду, національну ненависть, заклики до вбивств i військових заколотів, а також які містять ненормативну лексику й порушують авторське право.

Вимоги до представлених на конкурс творчих праць: перевага віддається воєнній ліриці (любов до Української вітчизни, біль i гіркота втрат, наше майбутнє, патріотизм, Любов на фронті, свобода вибору та особистості).

МАЛА ПРОЗА. Тематика вільна. Обсяг творів — до 15 000 знаків. Одна конкурсна робота — один твір.

ПОЕЗIЯ. Поетичні твори будь-яких жанрів. Тематика вільна. Загальний обсяг представлених творів: 100-150 рядків. Одна конкурсна робота — максимум три речі.

Твори приймаються лише як додаток в електронному вигляді (файл формату Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір шрифту 14, інтервал між рядками — 1, між віршами — інтервал 2). Текст має містити ім’я автора й назву твору. На початку має бути зазначена номінація, наприкінці — рік написання речі.

Всі матеріали належить надсилати в електронному вигляді на e-mail:
litkonkyrswarinua@gmail.com (або ж відправляти з відповідної форми сайту http://danilov-abrosimov.org.ua/umovi-konkursu).

В листі повинно бути зазначено:
«Літературний конкурс WAR IN UKRAINE — 2017»
Лист має містити ТРИ додатки:
  • заяву; 
  • твори (з назвою номінацій перед текстами); 
  • фотографію учасника. 
УВАГА! Твори, написані в жанрах, невідповідних до номінацій, на конкурс не приймаються й не реєструються Організатором. Твори, неправильно оформлені й обсяг яких не відповідає умовам конкурсу, не реєструються й не розглядаються Організатором. Один автор може брати участь в обох номінаціях. Автори, які представляють надмірну кількість праць в одній номінації, не реєструються до участі в конкурсі. Не допускається одночасна участь однієї праці в різних конкурсах. Надіслані праці не можуть бути відкликані авторами. Організатор не вступає в дискусії з авторами; не рецензує прислані твори й не рекомендує їх видавництвам. Автори не претендують на виплату гонорару. Проїзд і проживання — коштом учасників.

Засновник конкурсу: 
Давид Данилов-Абросімов.

Інформаційна підтримка: ХВ Національна спілка письменників України, Конгрес літераторів України, Національна спілка журналістів України, журнали "Губернія" i "ХАРКIВ Lit", ресторан "Rafinad". 


5 коментарів

avatar
я відправлю свої вірші на конкурс cry
avatar
чи є обмеження щодо віку учасників?
avatar
в листі повинна бути заява, але тут немає посилання на примірник заяви. заяву писати самому?
avatar
0
4 Victorio Cherni • 19:01, 06 Серпня 2017
Solomiya Burbulevych , заява знаходиться на сайті за посиланням http://danilov-abrosimov.org.ua/umovi-konkursu (заява учасника конкурсу)
avatar
"Твори, написані в жанрах, невідповідних до номінацій, на конкурс не приймаються й не реєструються Організатором"
А де перелік номінацій? wink

Залишити коментар

avatar