26 Лютого 2024, 19:19 | Реєстрація | Вхід
/ «В.І.Н.» Валентина Терлецького у Запоріжжі - 29 Вересня 2017

«В.І.Н.» Валентина Терлецького у Запоріжжі

Категорія: «Події»
Дата: 29 Вересня 2017 (П'ятниця)
Час: 17:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Запоріжжя
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр. Соборний, 137
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 878


Запорізька Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Кальварія» запрошують на презентацію нової книжки Валентина Терлецького «В.І.Н.», яка відбудеться 29 вересня за участю автора. Початок – о 18.30.

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував оточуючих своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не полишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».

Валентин Терлецькийзапорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» – восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.


Запорізька Книгарня «Є», пр. Соборний, 137. Тел.: (0612). Вхід вільний.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar