24 Лютого 2020, 13:43 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Книжка «В.І.Н.» Валентина Терлецького у Луцьку - 20 Вересня 2017

Книжка «В.І.Н.» Валентина Терлецького у Луцьку

Категорія: «Події»
Дата: 20 Вересня 2017 (Середа)
Час: 17:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Луцьк
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лесі Українки, 30
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 396


Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію книжки Валентина Терлецького «В.І.Н.». Захід відбудеться 20 вересня. Початок — о 18.00.

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував всіх своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не залишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».

Валентин Терлецькийзапорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» — восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.


Луцька Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30. Тел.: (0332) 72 43 76


0 коментарів

Залишити коментар

avatar