01 Грудня 2021, 15:19 | Реєстрація | Вхід
/ Роман Валентина Терлецького «В.І.Н.» у Франківську - 19 Вересня 2017

Роман Валентина Терлецького «В.І.Н.» у Франківську

Категорія: «Події»
Дата: 19 Вересня 2017 (Вівторок)
Час: 17:30
Вартість: вхід вільний
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 565


Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на перформанс-презентацію роману Валентина Терлецького «В.І.Н.». Захід відбудеться 19 вересня. Початок – о 18.30.

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував всіх своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не залишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».

Валентин Терлецькийзапорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» — восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.


Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar