22 Січня 2020, 07:24 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «В.І.Н.» Валентина Терлецького | Тернопіль - 18 Вересня 2017

«В.І.Н.» Валентина Терлецького | Тернопіль

Категорія: «Події»
Дата: 18 Вересня 2017 (Понеділок)
Час: 17:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 488


Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують на перформанс-презентацію книги Валентина Терлецького «В.І.Н. – вибору іншого немає». Захід відбудеться 18 вересня, о 18.00. Модератор – Юрій Матевощук.

Детективно-містична історія про загадкове зникнення відомого митця, який зачаровував всіх своєю харизмою, став для багатьох сучасників взірцем і дороговказом у житті. Але одного разу він зник, не залишивши після себе й сліду, окрім спогадів його друзів, ворогів і колег. Його слідами йде журналіст Шульц, чиї спроби написати серію матеріалів про таємничого митця виливаються у захопливе і навіть небезпечне журналістське розслідування, сповнене загадок і несподіваних відкриттів. На вас чекає незвичайна історія, яку самі її герої називають «грою у самого себе».

Валентин Терлецькийзапорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» — восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.


Тернопільстка книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.:(0352) 254-4-59.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar