28 Лютого 2020, 08:20 | Реєстрація | Вхід
/ Події / VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум - 17 Вересня 2017

VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум

Категорія: «Події»
Дата: 17 Вересня 2017 (Неділя)
Час: 11:00
Вартість: реєстраційний внесок
Місто: Львів
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1200


Стартувала реєстрація на участь у VІІІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (13-16 вересня 2017 р.), що відбудеться в рамках 24-го Форуму видавців у Львові. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму: «Бібліотека – від ідеальної до ефективної».

У програмі #lvivlibforum2017:

 • міжнародна науково-практична конференція з актуальних проблем розвитку бібліотечної справи, пленарне засідання «Золотий перетин бібліотеки», світові бібліотечні тренди;
 • студія «Бібліохакатон» – інтенсивна згуртована робота учасників Форуму над створенням нових нетрадиційних бібліотечних сервісів;
 • студія «Бібліотеки і новинна грамотність» – звідки сьогодні люди дізнаються про новини? Як бібліотеки можуть допомогти своїм користувачам орієнтуватися у потоці фейкових новин, пропаганди, чуток, реклами, навчити їх відділяти факти від вимислу? Що має робити бібліотека, щоби допомогти користувачам стати підготовленими споживачами новинної інформації? Про це йтиметься під час панельної презентації, в якій візьмуть участь українські і американський фахівці;
 • студія «Адвокація» – цей захід спрямований на підвищення активності бібліотечного сектору у реалізації Порядку денного ООН до 2030 р. і Глобальних цілей сталого розвитку. Цілі сталого розвитку – важливий механізм для бібліотечної адвокації. Бібліотечній спільноті в Україні важливо включити бібліотеки до порядку денного при розробці національних і регіональних планів розвитку; показати, як бібліотечні послуги (існуючі та нові) сприяють і сприятимуть реалізації цілей сталого розвитку; довести цінність бібліотек для всіх сфер життя людини і життєдіяльності суспільства. Учасники студії розглянуть шляхи підвищення обізнаності уряду та громадськості щодо ролі бібліотек у цих процесах, обговорять можливості ефективного партнерства бібліотек з урядовими структурами та іншими організаціями у реалізації національних стратегій і програм;
 • студія «Освіта» – усі бажаючі професіонали та майбутні фахівці інформаційної, бібліотечної та архівної справи можуть приєднатися до дискусії з питань формування навчального простору інформаційно-бібліотечної освіти. Як сьогодні розвивається спеціальність? Яке майбутнє дистанційної освіти та змішаного навчання? Академічна мобільність і міжнародне співробітництво, партнерство із представниками інформаційного бізнесу – ці та багато інших питань на часі!
 • студія «Технології» – науково-практичний семінар «Хмарні технології в бібліотеці»;
 • студія «Покоління Z» – молоді батьки і просто молоді, ті, кого називають поколінням Z. Чи є в їхньому житті місце для бібліотеки? Як бібліотека може прийти до тих, чиє життя нерозривно пов'язано з Інтернет? На це питання спробують відповісти молоді бібліотекарі. Креативні ідеї, бурхливе обговорення, пошук нестандартних підходів – студія «Покоління Z» запрошує!
 • студія «Ефективна бібліотека = бібліотека ідеальна: невигадані історії» – сторітеллінг від учасників Форуму;
 • студія «Дизайн сучасної бібліотеки» – презентація проектів переможців конкурсу на інноваційне оформлення бібліотечного приміщення від Goethe Institut в Україні. Сучасна бібліотека розглядається як привабливе місце для навчання та спілкування;
 • професійні дискусії «Тріада буття: видавництво, бібліотека, читач», «Академічна доброчесність: компетентності бібліотекарів»;
 • дебати «Бібліотека знань vs бібліотека емоцій» – якою ви бачите свою бібліотеку: місцем, де здобуваються знання, чи садом муз і поезій? Давайте посперечаємось і спробуємо знайти оптимальний варіант. Запрошуємо читачів, бібліотекарів і не тільки;
 • ярмарок ідей «Все про Європу в бібліотеках» – як цікаво і захоплююче розповісти своїм громадам і спільнотам про Європу? Що таке європейські цінності і наскільки вони близькі українцям? Які сучасні виклики постають перед європейськими державами і на нашому шляху до євроінтеграції? Обміняймося досвідом роботи центрів і пунктів європейської інформації в українських бібліотеках!
Запрошуємо на:

 • зустрічі з ключовими спікерами та «зірковими» учасниками;
 • професійні екскурсії;
 • вуличні акції;
 • «змістовне» дозвілля.
VІІІ Львівський міжнародний бібліотечний форум – це місце зустрічі керівників та провідних фахівців бібліотек, науковців, викладачів вищих навчальних закладів, видавців, авторів, читачів, провайдерів інформаційних послуг, членів та партнерів Української бібліотечної асоціації.

Електронна реєстрація для участі у VІIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі відкрита за адресою https://goo.gl/CVPYvx до 13 серпня 2017 р. Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску.


Умови опублікування доповідей у збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (електронне видання на CD):

До опублікування приймаються матеріали українською та іноземними мовами, що не публікувалися раніше. Тексти доповідей мають бути подані в електронній формі у форматі MS Word (.doc або .rtf, назва файлу – прізвище автора латинськими літерами). Обсяг – до 3-х сторінок шрифтом Times New Roman 12, 1.5 інтервали.

Структура тексту:
 • УДК,
 • прізвище, ім’я та по батькові (повністю) авторів,
 • назва установи, місто, країна,
 • заголовок публікації,
 • основний текст,
 • список використаних джерел у порядку посилання на них у тексті, відповідно до вимог чинних стандартів бібліографічного опису документів.
Доповіді, що не відповідають означеним вище вимогам або без оплати оргвнеску, не будуть опубліковані.

Редакційна колегія збірника залишає за собою право приймати остаточне рішення про відповідність матеріалів встановленим вимогам до наукових публікацій та включення матеріалів до збірника.

Тексти доповідей необхідно надіслати до Оргкомітету до 13 серпня 2017 р. електронною поштою за адресою ukrbibl@gmail.com разом зі скан-копією квитанції про сплату оргвнеску.

Більше інформації про бібліотечний форум - за посиланням https://goo.gl/oxvq7H0 коментарів

Залишити коментар

avatar