23 Червня 2021, 05:44 | Реєстрація | Вхід
/ Поетична збірка Ярослави Блек «Зелена бляшанка» - 22 Серпня 2017

Поетична збірка Ярослави Блек «Зелена бляшанка»

Категорія: «Події»
Дата: 22 Серпня 2017 (Вівторок)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 624


Івано-Франківська Книгарня «Є» та вида вництво «Лілея-НВ» запрошує на презентацію поетичної збірки Ярослави Блек «Зелена бляшанка», яка відбудеться 22 серпня. Початок — о 18.00. Модераторка – Марія Микицей.

Цього року Ярослава Блек стрімко дебютувала з поетичною збіркою «Зелена бляшанка» — книжкою з почуттям смаку і смаком європейської традиції. Перекладаючи з німецької мови, зокрема дитячі вірші Джеймса Крюса, Ярослава навчилася сприймати світ саме так – позитивно і повчально. ЇЇ поетичний світ надзвичайно яскравий, барвистий, повний живих кольорових образів. Тут «між квітами в траві зникає літо, і сонце котиться за теплий мур», «поорана рілля тонкими смужками до неба», і «зорі кульбаба золотом зійшла». Ці вірші прості і життєво мудрі, поєднані з природою і навколишнім світом, наче замішані на шелесті листя у верхів’ях дерев, вистояні на гірському вітрі. Читаючи їх, розумієш, що в житті є білі смуги і сірі – чорних немає.


Ярослава Блек — родом з Городенки, мешкає в Кельні, викладає, перекладає, дописує в німецькомовні й англомовні видання есеїстику, казки, оповідання. В Україні були друковані її переклади з німецької та поезія для дітей.


Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar