13 Квітня 2024, 10:29 | Реєстрація | Вхід
/ «Чарівні істоти українського міфу» Дари Корній у Києві - 16 Червня 2017

«Чарівні істоти українського міфу» Дари Корній у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 16 Червня 2017 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1140


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Віват» запрошують на презентацію книги Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», що відбудеться 16 червня. Початок — о 18.30. Модераторка — Світлана Колінько.

Дара Корній — українська письменниця, журналістка, волонтерка. Пише і для дітей, і для дорослих, гармонійно вплітаючи в сучасний світ елементи слов'янської дохристиянської міфології, майстерно використовуючи для цього народні казки, легенди, традиції.

У новій книзі перед читачем постає досліджений і опрацьований Дарою Корній величезний і дуже цікавий шар культурної спадщини давніх українців, химерний світ чарівних істот праукраїнської міфології.

Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох… Ви постоїте біля річки — заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик… Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Тел.: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar