23 Травня 2024, 07:04 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Шолом-Алейхема «Тев'є-молочник» - 20 Квітня 2017

Презентація книжки Шолом-Алейхема «Тев'є-молочник»

Категорія: «Події»
Дата: 20 Квітня 2017 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1826


Київська Книгарня «Є», видавництва «Дух і літера» та «Знання» запрошують на презентацію спільного видання книжки Шолом-Алейхема «Тев’є-молочник». Учасники презентації: Олександра Уралова (перекладачка), Володимир Розумний (головний редактор видавництва «Знання»), Леонід Фінберг (головний редактор видавництва «Дух і Літера»), Олеся Ганзюк (завідувач редакції художньої літератури видавництва «Знання»). Захід відбудеться 20 квітня, початок — о 18.30.

Повість «Тев’є-молочник» Шолом-Алейхема (1859—1916), побудована у формі монологів головного героя, звернених до самого автора. Вона є не лише художнім твором, а й певною мірою кишеньковою енциклопедією побуту, культури і світогляду єврейського населення «смуги осілості» на українських землях у складі Російської імперії кінця ХIХ — початку ХХ століття.

Пропонована книга — це перший повний переклад повісті українською мовою без купюр і скорочень, із кваліфікованими примітками та науковим коментарем. Останній розділ книги за радянських часів був заборонений до друку і українською мовою публікується вперше.

Видання підготовлено спільно з Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства.

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar