06 Червня 2023, 16:34 | Реєстрація | Вхід
/ «Сучасні письменники й письменниці у школі» - 11 Лютого 2017

«Сучасні письменники й письменниці у школі»

Категорія: «Події»
Дата: 11 Лютого 2017 (Субота)
Час: 16:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 826


Вінницька Книгарня «Є», простір української дитячої книжки «БараБука» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на розмову «Сучасні письменники й письменниці у школі: як таке можливо» за участю Тетяни Стус і Зої Жук, яка відбудеться 11 лютого. Початок – о 15.00.

У 2016 році Міністерство освіти і науки України нарешті здійснило мрію багатьох батьків і дітей – до шкільної програми початкової школи з читання було введено величезний масив творів сучасних українських авторів та авторок. Хрестоматія сучасної дитячої літератури для читання у 1-2 і 3-4 класах – результат синергії сил багатьох творчих людей, завдяки яким вдалося видати книгу в екстремально короткі терміни – оновлений список авторів, твори яких рекомедовані для читання в початковій школі, затвердили в серпні, а вже у грудні хрестоматія зусиллями МОН та «Видавництва Старого Лева» надійшла до шкільних бібліотек по всій Україні.

Чому так важливо звертатися до творчості сучасних авторів у школі? Як поєднати найкращі педагогічні традиції з абсолютно новими методами популяризації читання? Що виграє початкова школа від появи таких видань? Про це і про багато іншого дитячолітературного на розмові-дискусії говоритимуть письменниця, засновниця сайту «БараБука», укладачка хрестоматії Тетяна Стус та письменниця і дослідниця дитячої літератури Зоя Жук (Зоряна Живка).


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar