18 Квітня 2024, 14:39 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Олександра Стражного у Києві - 19 Січня 2017

Презентація книжки Олександра Стражного у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 19 Січня 2017 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: Вхід вільний
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1026


Київська Книгарня «Є» та видавництво «Дух і літера» запрошують на презентацію книжки Олександра Стражного «Майдан: події – свідчення – менталітет», яка відбудеться 19 січня. Початок – о 18.30. 

Учасники: Олександр Стражний (автор), Леонід Фінберг (головний редактор видавництва «Дух і Літера»), Володимир Демченко (активіст Майдану).

У книжці подано огляд подій, що відбувалися в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Ретроспектива Революції гідності розгортається на тлі голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Розгляд, зроблений не просто учасником Руху спротиву, але й психіатром, надає фактам неочікуваного осмислення. Менталітет Майдану виведено в динаміці і суперечностях – він, як організм, зароджується, дорослішає, усвідомлює себе і врешті-решт діє. Аналізуючи поведінку учасників Руху спротиву і пересічних громадян, які підтримали або не підтримали Майдан, автор робить висновки: які саме риси української ментальності під час екстремальної ситуації виявили себе найбільшою мірою, а які − залишилися «незадіяними». Завершується книга підсумком: яким чином змінилося світосприйняття українців після Майдану і що може чекати на Україну в майбутньому.

Книжка підготовлена та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Київська Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота». Тел.: (044) 235 88 54


0 коментарів

Залишити коментар

avatar